Vdes një person në Komoran - Bota Sot
Vdes një person në Komoran

Kronikë e zezë

Vdes një person në Komoran

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 14:24
ilustrim

Një person është alivanosur në derisa ishte duke udhëtuar me autobus, papritmas është alivanosur.

Viktima me ambulancë është dërguar në QKUK dhe më pas ka vdekur, njofton PK.

“ Viktima mashkull K-Shqiptar i cili ishte duke udhëtuar me autobus, papritmas është alivanosur. Viktima me ambulancë është dërguar në QKUK dhe më pas ka vdekur. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës i është liruar familjarëve për ceremoni mortore”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...