Një person theret me thikë - Bota Sot
Një person theret me thikë

Kronikë e zezë

Një person theret me thikë

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 12:55
Foto ilustrim

Policia e Kosovës raporton se mbrëmë në Deçan një person është sulmuar me mjet të mprehtë (thikë) nga dy të dyshuar të mitur.

Viktima pas tretmanit në spitalin e Pejës është dërguar në QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë, të dyshuarit janë në kërkim policor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...