Rrëzohet gjatë orarit të punës, pëson lëndime trupore - Bota Sot
Rrëzohet gjatë orarit të punës, pëson lëndime trupore

Kronikë e zezë

Rrëzohet gjatë orarit të punës, pëson lëndime trupore

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 13:03
Ilustrim

Policia në Malishevë bën të ditur se ishte duke punuar në një punëtori është rrëzuar dhe i njëjti ka pësuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe pas ekzaminimeve mjekësore është liruar. Lidhur me rastin janë intervistuar pronari i firmës dhe viktima. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...