Sulmohet seksualisht një i mitur nga komuniteti rom

Kronikë e zezë

Sulmohet seksualisht një i mitur nga komuniteti rom

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 13:33
Foto ilustrim

Një person i pa njohur kishte sulmuar seksualisht viktimën mashkull të komunitetit rom i moshës së mitur në Prizren, mirëpo pas ndërhyrjes së dëshmitarëve i dyshuari ka ikur.

Viktima është dërguar në Spital dhe sipas mjekut nuk ka shenja dhune. Viktima është intervistuar. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat