Kërcënon me thikë nënën e vet - Bota Sot
Kërcënon me thikë nënën e vet

Kronikë e zezë

Kërcënon me thikë nënën e vet

Më: 31 gusht 2019 Në ora: 13:19
Foto

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi ka kanosur me thikë nënen e vet.

Rastin e ka raportuar në Polici, viktima sipas së cilës pas një mosmarrëveshje  është kanosur me thikë nga djali i saj duke e  detyruar  të qëndrojë për disa orë e mbyllur në një dhomë.

Viktima ka marrë tretman mjekësor për shkak të shqetësimit, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...