Shantazhon një femër në rrjetet sociale, i kërkon para - Bota Sot
Shantazhon një femër në rrjetet sociale, i kërkon para

Kronikë e zezë

Shantazhon një femër në rrjetet sociale, i kërkon para

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 10:27
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Gjilan, pasiqë përmes rrjeteve sociale ka kishte shantazhuar dhe kanosur një femër, duke i kërkuar para.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur më 2 shtator njofton Policia e Kosovës në raportin ditor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...