Ngacmohet seksualisht një vajzë në Suharekë - Bota Sot
Ngacmohet seksualisht një vajzë në Suharekë

Kronikë e zezë

Ngacmohet seksualisht një vajzë në Suharekë

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 12:15
Foto ilustrim

Një vajzë ka raportuar se ishte ngacmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull në Suharekë.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin dhe nuk raportohet për të arrestuar.

Me urdhër të prokurorit është iniciuar lënda e rastit e cila do të trajtohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...