Zhduket një grua në Rahovec - Bota Sot
Zhduket një grua në Rahovec

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Rahovec

Më: 25 janar 2020 Në ora: 13:34
Foto ilustrim

Në Rahovec që nga 16 janari është zhdukur një grua..

Sipas raportit të policisë këtë e bëri të ditur dje një burrë i cili tha se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat