​Siriani godet kuzhinierin e Qendrës së Azilit në Lipjan

Kronikë e zezë

​Siriani godet kuzhinierin e Qendrës së Azilit në Lipjan

Më: 30 maj 2020 Në ora: 13:15
Ilustrim

Një sirian është arrestuar në fshatin Magure të Lipjanit, pasi i njëjti deri sa ishte në Qendrën e Azilit në Magure kishte kanosur me fjalë dhe kishte goditur me këmbë veturën e kuzhinierit.

Sipas Policisë, e gjithë kjo ka ndodhë si pasojë e një fjalosje të çastit rreth ushqimit.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat