Arrestohet llapjani, nuk qëndroi i vetizoluar - Bota Sot
Arrestohet llapjani, nuk qëndroi i vetizoluar

Kronikë e zezë

Arrestohet llapjani, nuk qëndroi i vetizoluar

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 10:50
Ilustrim

Një person i gjinisë mshakullore është arrestuar dje në Podujevë pasi nuk ka respektuar vendimin e Ministrisë së Shëndetësisë, për të qëndruar në vetizolim.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Podujevë, 02.06.2020 – 08:05. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që nuk ka respektuar vendimin e Ministrisë, për të qëndruar në vetë izolim. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat