Prezantohet rrejshëm si policë dhe prekë një femër në pjesë intime, arrestohet - Bota Sot
Prezantohet rrejshëm si policë dhe prekë një femër në pjesë intime, arrestohet

Kronikë e zezë

Prezantohet rrejshëm si policë dhe prekë një femër në pjesë intime, arrestohet

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 15:16
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, i cili duke u prezantuar rrejshëm si zyrtar policor kishte arrite ta mashtroi viktimën femër kosovare duke ngacmuar seksualisht dhe duke e prekë në pjesë intime.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i shtetit i cili e ka cilësuar rastin ndaj të dyshuarit ka lëshuar aktvendim dhe i njëjti është dërguar në mbajtje për 48 orë, rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat