Therret me thikë një person në lagjen Dardania - Bota Sot
Therret me thikë një person në lagjen Dardania

Kronikë e zezë

Therret me thikë një person në lagjen Dardania

Më: 22 qershor 2020 Në ora: 11:25
Foto Ilustrim

Në person është sulmuar me thikë mbrëmjen e kaluar në lagjen Dardania në Prishtinë.

Sipas raportit policor thuhet se një i dyshuar, i panjohur deri më tani ka sulmuar me thikë viktimën të cilit edhe i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Viktima më pas është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë dhe është liruar për shërim shtëpiak.

Rasti po vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat