​Therje me thikë në Prishtinë - Bota Sot
​Therje me thikë në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Therje me thikë në Prishtinë

Më: 22 qershor 2020 Në ora: 11:32
Foto ilustrim

Një person i pa njohur deri më tani, ka sulmuar me thikë viktimën mashkull në Prishtinë, të cilit i ka shkaktuar lëndime të renda trupore.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në lagjen Dardania, viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë dhe është liruar për shërim shtëpiak.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat