Arrestohet një person në Graçanicë, dyshohet se ka fyer bashkëshorten - Bota Sot
Arrestohet një person në Graçanicë, dyshohet se ka fyer bashkëshorten

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Graçanicë, dyshohet se ka fyer bashkëshorten

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 11:14
Foto Ilustrim

Një person është arrestuar pasi sa ishte në gjendje të dehur, dyshohet se ka fyer bashkëshorten e tij, e më pas me veturën e tij ka goditur veturën e bashkëshortes.

Rasti ka ndodhur në Graçanicë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Graçanicë 29.06.2020-22:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti në gjendje të  dehur ka fyer bashkëshorten e tij viktimën  femër kosovare dhe më pas  me veturën  e tij ka goditur veturën e  bashkëshortes. I dyshuari me vendim të  prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat