Një person rrah një femër dhe dy meshkuj në Kamenicë - Bota Sot
Një person rrah një femër dhe dy meshkuj në Kamenicë

Kronikë e zezë

Një person rrah një femër dhe dy meshkuj në Kamenicë

Nga: E.R Më: 16 korrik 2020 Në ora: 10:02
Foto Ilustrim

Është arrestuar i dyshuari mashkull nga qyteti i Kamenicës i cili pas një mosmarrëveshje kishte fyer dhe ushtruar dhunë fizike ndaj tre viktimave, një femër dhe dy meshkuj nga Kosova.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari dërgohet në mbajtje, transmeton ''Bota sot''.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat