Aksident trafiku me lëndime trupore dhe dëme materiale - Bota Sot
Aksident trafiku me lëndime trupore dhe dëme materiale

Kronikë e zezë

Aksident trafiku me lëndime trupore dhe dëme materiale

Nga: TM Më: 16 korrik 2020 Në ora: 10:11
Ferizaj

Mbrëm rreth orës 16:05 në Ferizaj është raportuar për një aksident trafiku në mes të në automjeti dhe biçiklete.
Përveç dëmeve materiale, lëndime trupore ka pësuar njëri nga drejtuesit i cili është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, transmeton "Bota sot"
Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat