Aksident i rëndë, makina përplas 15-vjeçarin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë, makina përplas 15-vjeçarin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 21:47
Drejtuesi i mjetit ndodhet në vëndngjarje.

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:40, në Tufinë, Tiranë.

Policia njofton se mjeti me drejtues shtetasin A.A., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale G.N., 15 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit ndodhet në vëndngjarje.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat