Godet me veturë motoçiklistin, largohet nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Godet me veturë motoçiklistin, largohet nga vendi i ngjarjes

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 17:50
Foto ilustrim

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mes një veture dhe një motoçiklete.

Me këtë rast personi që ka goditur me veturë motoçikliteten ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Lajmin e ka konfirmuar Bajram Krasniqi, zëdhënës i policisë së Kosovës.

“Sot, më 19.09.2020, rreth orës 14:15, në rrugën ‘Dëshmorët e Kombit’ në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku (godit dhe ik). Të përfshira janë një veturë dhe një motoçikletë, vetura ka ikur nga vendi i ngjarjës. Si pasojë e aksidentit një person është lënduar. Njësiti policor ka dal dhe po merret me rastin”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat