Lëndohen dy persona në aksident trafiku në Pejë

Kronikë e zezë

Lëndohen dy persona në aksident trafiku në Pejë

Më: 18 janar 2021 Në ora: 20:05
Foto ilustrim

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore nga një aksident që ka ndodhur rreth orës 18:45 në lagjen “Dardania” në Pejë.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin Rajonal të Pejës, dhe sipas ekipit mjekësor janë jashtë rrezikut për jetë.

Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave.

Kështu tha zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Driton Rugova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat