Rahovec, arrestohet pasi rrahu nënën dhe motrën

Kronikë e zezë

Rahovec, arrestohet pasi rrahu nënën dhe motrën

Më: 4 maj 2021 Në ora: 10:53
Foto ilustrim

Në Rahovec është arrestuar një i dyshuar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sipas policisë, viktimat nuk kanë kërkuar tretman mjekësor, meqë nuk kanë pësuar lëndime trupore.

Rastet e dhunës po vazhdojn të jenë aktive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat