Për mosmarrëveshje në trafik, përleshen tre persona në Lipjan

Kronikë e zezë

Për mosmarrëveshje në trafik, përleshen tre persona në Lipjan

Më: 6 maj 2021 Në ora: 08:39
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se të martën tre të dyshuar meshkuj kosovarë, pas një mosmarrëveshje në trafik, janë kanosur dhe përleshur fizikisht në mes vete.

Rasti ka ndodhur në fshatin Shalë të Lipjanit, të martën në ora 22:30.

Nuk raportohet për të lënduar, e as të arrestuar.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat