Zhduket një grua në Obiliq

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Obiliq

Më: 9 maj 2021 Në ora: 08:50
Foto ilustrim

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është bërë e ditur se një grua që nga dita e mërkurë është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Në njoftimin e policisë së Kosovës thuhet se gruaja e zhdukur është me probleme psikike.

“Obiliq 05.05.2021 – 10:35.

Është raportuar se viktima femër kosovare (me probleme psikike), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat