Vdes një person në QKUK, Policia nis hetimet

Kronikë e zezë

Vdes një person në QKUK, Policia nis hetimet

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 08:48
Qendra Klinike Universitare të Kosovës

Një person ka vdekur mbrëmë pas orës 21:00 derisa ishte duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Policia përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Prishtinë 03.12.2021 – 21:20.

Është raportuar se ka vdekur viktima mashkull kosovar, i cili ishte duke u trajtuar ne QKUK. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat