Rrahu gruan e tij, arrestohet burri nga Gjilani

Kronikë e zezë

Rrahu gruan e tij, arrestohet burri nga Gjilani

Më: 9 janar 2022 Në ora: 09:18
Foto ilustrim

Është arrestuar një person në Gjilan, pasi e ka rrahur gruan e tij.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se i njëjti në vazhdimësi ushtronte dhunë psikike ndaj saj dhe familjarëve të tjerë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare bashkëshorten e tij dhe i njëjti në vazhdimësi ushtron dhunë psikike ndaj saj dhe familjarëve tjerë”, thuhet në raport.

Tutje, bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat