Vdekje e dyshimtë në Skenderaj, policia jep detaje

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Skenderaj, policia jep detaje

Më: 23 janar 2022 Në ora: 08:52
Foto ilustrim

Policia njofton për një vdekje të dyshimtë në Skenderaj.

Mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

VDEKJE E DYSHIMTË /Skenderaj 22.01.2022 – 11:00. Policia dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion.re Now

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat