Zhduket një vajzë në Lipjan

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Lipjan

Më: 21 maj 2022 Në ora: 08:52
Foto ilustrim

Një vajzë ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më datë 16.05.2022, në Lipjan.

Siç thuhet në raport, rastin në polici e ka njoftuar nëna e vajzës së zhdukur.

“Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se vajza e saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat