Zhduket një person në Novobërdë

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Novobërdë

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 08:45
Ilustrim

Një person është zhdukur në Novobërdë.

Policia, përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se rasti është raportuar nga vëllai i tij, derisa i njëjti ka treguar së personi i zhdukur është me të meta mendore.

“Fsh. Llabjan, Novobërd 01.07.2022 – 16:00. Ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se vëllai i tij, viktima mashkull  kosovar me probleme mendore ka dalë nga shtëpia, nuk është kthyer më dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin dhe është njoftuar prokurori”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat