​Një muaj e ngacmoi ish të dashurën dhe prindin e saj, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Një muaj e ngacmoi ish të dashurën dhe prindin e saj, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 10:11
Foto ilustrim

Një person është arrestuar të hënën në Prishtinë, pasi dyshohet për veprën penale kanosje dhe ngacmim.

Sipas policisë, i njëjti dyshohet se në vazhdimësi nga 1 deri më 26 shtator kishte kanosur dhe ngacmuar të dashurën e tij dhe prindin e saj.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti është inicuar si kanosje dhe ngacmim.

“Prishtinë 01-26.09.2022-NN. Me 26.09.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti në vazhdimësi (nga data 01-26.09.2022) kishte kanosur dhe ngacmuar ish të dashurën e tij dhe prindin e saj”, thuhet në raportin policor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat