​Një burrë rrahu gruan në Viti

Kronikë e zezë

​Një burrë rrahu gruan në Viti

Më: 7 tetor 2022 Në ora: 09:51
Foto ilustrim

shtë arrestuar një burrë në Viti, pasi e rrahu bashkëshorten e tij.

Policia ka njoftuar se gruaja së bashku me fëmijët është dërguar në familjen e prindërve të saj.

I dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është inicuar si dhunë në familje

“Viti, 06.10.2022 – 18:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ai ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare bashkëshorten e tij. Viktima së bashku me fëmijët është dërguar në familjen e prindërve të saj, ndërsa i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat