Një i lënduar si pasojë e një aksidenti në rrugën B

Kronikë e zezë

Një i lënduar si pasojë e një aksidenti në rrugën B

Më: 19 korrik 2023 Në ora: 22:12
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në rrugën B në Prishtinë mes një automjeti dhe një motoçiklete.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Sipas saj, si pasojë i këtij aksidenti ka mbetur i lënduar ngasësi i motoçikletës.

Teksa me rastin po merret njësiti i trafikut.

“Sot rreth orës 20:20 ne rrugën “B” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një motoçiklete. Si pasojë e aksidentit një person (ngasësi i motoçikletës),ka pësuar lëndime trupore. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, tha Ahmeti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat