Burrit në Prishtinë ia vjedhin akumulatorët, u sulmua nga njëri prej të dyshuarve

Kronikë e zezë

Burrit në Prishtinë ia vjedhin akumulatorët, u sulmua nga njëri prej të dyshuarve

Më: 6 nëntor 2023 Në ora: 09:11
Foto ilustrim

Një person ka raportuar në polici se dy persona i kanë vjedhur disa akumulatorë nga mjetet e rënda punuese.

Sipas viktimës, njëri nga të dyshuarit ka qenë me armë dhe e ka sulmuar fizikisht atë.

“GRABITJE- Prishtinë   05.11.2023 – 01:30  Viktima mashkull kosovar ka raportuar se dy persona të dyshuar nën kërcënimin e armës kanë vjedhur disa bateri – akumulator nga mjetet e rënda punuese. 

Sipas viktimës, njëri nga të dyshuarit ka qenë me armë dhe e ka sulmuar fizikisht viktimën. Lidhur me rastin janë ndërmarrë veprimet policore për procedura të mëtejme hetimore.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat