Aksident trafiku në Drenoc të Klinës, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Drenoc të Klinës, ka të lënduar

Më: 16 nëntor 2023 Në ora: 13:57
Foto ilustrim

Numri i madh i aksidenteve në trafik po vazhdon të jetë shqetësues. Çdo ditë raportohet për aksidente të shumta në komunikacion dhe në të shumtën e rasteve shkaktohen si pasojë e pakujdesisë së shoferëve gjatë vozitjes, duke rrezikuar kështu jetën e tyre dhe të pjesëmarrësve tjerë në trafik.

Një aksident trafiku ka ndodhur edhe para pak minutash në fshatin Drenoc të Klinës, ku janë përfshirë dy automjete.

Të njëjtit njoftojnë se janë shkaktuar kolona në komunikacion.

Sinjali do të iu mbajë të informuar me detajet e reja lidhur me rastin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat