Zhduket një vajzë e mitur në Istog

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë e mitur në Istog

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 09:10
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar në polici se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Rasti ka ndodhur të shtunën rreth orës 12:00 në Istog.

“Banjë, Istog 02.12.2023, 12:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj e mitur viktima femër është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vend ndodhjen e saj.

Rasti nën hetime”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat