Arrestohen dy persona, kapën me 8.36 gram marihuan

Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona, kapën me 8.36 gram marihuan

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar, pasi mbas kontrollës nga policia iu janë gjetur dhe konfiskuar substanca të dyshuar narkotike të llojit marihuan me peshë rreth 8.36 gram.

Rasti ka ndodhur të shtunën në Lipjan.

“Vrellë e Magurës, Lipjan 02.12.2023, 17:20. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi që gjatë kontrollit në lokacion tek të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuan me peshë rreth 8.36 gram”, thuhet në njoftim.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat