Digjen orët e rrymës në një objekt banesor në Fushë Kosovë, policia po heton rastin

Kronikë e zezë

Digjen orët e rrymës në një objekt banesor në Fushë Kosovë, policia po heton rastin

Më: 6 dhjetor 2023 Në ora: 10:30
Foto ilustrim

Në një objekt banesor janë përfshirë nga zjarri orët e rrymës në rrethana të panjohura.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të martën rreth orës 16:40, në Fushë Kosovë.

Tutje bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet policore, zjarrfikësit dhe zyrtarët e KEDS-it.

“Raportohet se në rrethana të panjohura, janë përfshirë nga zjarri orët e rrymës në një objekt banesor. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore, zjarrfikësit dhe zyrtarët e KEDS-it. Rasti nën hetime”, thuhet në raport. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat