​Rrahje në mes pesë personave, përdoret edhe një pushkë gjysmë automatike

Kronikë e zezë

​Rrahje në mes pesë personave, përdoret edhe një pushkë gjysmë automatike

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 10:06
Foto ilustrim

Pesë persona janë arrestuar në fshatin Carravranë të Malishevës, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete dhe si pasojë lëndime trupore, ka pësuar viktima mashkull i cili është duke u trajtuar në QKUK.

Nga njëri prej tyre është konfiskuar një pushkë gjysmë automatike që dyshohet se është përdorur në rast por nuk është qëlluar askush.

Me vendim të prokurorit pesë të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti në procedurë hetimore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat