Arrestohet një person në Fushë Kosovë, bashkë me disa të tjerë e rrahën një tjetër

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Fushë Kosovë, bashkë me disa të tjerë e rrahën një tjetër

Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 08:42
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë.

Kjo pasi i njëjti në bashkëpunim me disa persona të tjerë, e kanë sulmuar fizikisht një person tjetër.

Sipas policisë, viktima është duke u trajtuar në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat