U shkaktoi dhunë prindërve të tij, arrestohet i dyshuari në Viti

Kronikë e zezë

U shkaktoi dhunë prindërve të tij, arrestohet i dyshuari në Viti

Më: 10 dhjetor 2023 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Nëna në Viti ka thënë se është sulmuar verbalisht nga djali i saj, e më pas ka thënë se ajo dhe burri i saj përjetojnë dhunë nga i dyshuari.

“DHUNË NË FAMILJE- Viti / 09.12.2023 – 16:00. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se është sulmuar verbalisht nga djali i saj i dyshuari mashkull kosovar.

Ankuesja ka deklaruar se ajo dhe bashkëshorti i saj, në vazhdimësi përjetojnë dhunë nga i dyshuari.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat