Publikoi video me armë në rrjete sociale, arrestohet e më pas lirohet

Kronikë e zezë

Publikoi video me armë në rrjete sociale, arrestohet e më pas lirohet

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 08:39
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Vushtrri.

Kjo pasi që i njëjti kishte publikuar në rrjete sociale video me armë zjarri.

Policia bën me dije përmes raportit se i dyshuari vullnetarisht ka dorëzuar armën dhe disa fishekë.

Ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat