Zhduket një grua në Gjilan, rasti në hetim

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Gjilan, rasti në hetim

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 08:29
Ilustrim

Një grua në Gjilan është raportuar e zhdukur.

Sipas njoftimit, e njëjta ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendodhjen e saj.

Derisa Policia bëri të ditur se rasti është nën hetim.

Rportimet për zhdukje janë bë të shpeshta në Kosovë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat