Publikoi video me armë në Tik-Tok, shoqërohet në polici i mituri nga Vitia

Kronikë e zezë

Publikoi video me armë në Tik-Tok, shoqërohet në polici i mituri nga Vitia

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 10:43
Foto ilustrim

Një i mitur nga Vitia ka publikuar një video me armë dhe me një shufër metali në rrjetin social Tik-Tok.

Lidhur me rastin, policia ka shoqëruar në stacionin policor të dyshuarin.

“Viti 20.02.2024 – 08:30. Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar-i mitur pasi që në rrjetin social Tik-Tok ka publikuar një video me pistoletë dhe një shufër metali”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat