E rëndë në Lezhë, gjendet i pajetë në një kantier ndërtimi punëtori 40-vjeçar

Kronikë e zezë

E rëndë në Lezhë, gjendet i pajetë në një kantier ndërtimi punëtori 40-vjeçar

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 20:55
Ilustrim

Një punëtor është gjetur i vdekur brenda një objekti që është në ndërtim në lagjen “Besëlidhja” të qytetit të Lezhës.

Personi i moshës rreth 40-vjeç është dërguar në morgun e spitalit rajonal të Lezhës, ku do ti nënshtrohet mjekësisë ligjore.

Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një aksident në punë, apo punëtori të ketë gjetur vdekjen nga shkaqe të tjera tjera.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton ngjarjen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat