Policia shqiptoi 687 tiketa trafiku brenda 24 orëve

Kronikë e zezë

Policia shqiptoi 687 tiketa trafiku brenda 24 orëve

Më: 11 prill 2024 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Gjatë 24-orëve të fundit në vend u shqiptuan 687 tiketa trafiku, ndodhën 20 aksidente me dëme materiale.

23 ishin me të lënduar dhe një aksident me fatalitet.

Policia bëri të ditur se gjatë kësaj periudhe kohore janë arrestuar 8 persona.

Ndërsa 5 janë dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat