Rrahje në Prishtinë, një person grushton një tjetër, arsyeja banale

Kronikë e zezë

Rrahje në Prishtinë, një person grushton një tjetër, arsyeja banale

Më: 13 prill 2024 Në ora: 06:21
Foto nga vendi i ngjarjes

Një incident që është shoqëruar me rrahje raportohet se ka ndodhur dje në orët e mbrëmjes në Prishtinë, më saktësisht në rrugën “Bill Clinton”.

Sipas disa pamjeve nga faqja “Vrojtuesit e Lagjes”, një përleshje ka ndodhur mes një personi dhe një biçiklisti.

Biçiklisti ka ‘nokautuar’ taksistin, pasi ky i fundit ia përplas motoçikletën nga duart.

Pamjet mund ti shikoni KETU

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat