Dy të dehur sulmojnë një person në Mitrovicë të Veriut

Kronikë e zezë

Dy të dehur sulmojnë një person në Mitrovicë të Veriut

Më: 13 prill 2024 Në ora: 08:52
Foto ilustrim

Një burrë është sulmuar fizikisht nga dy burra të tjerë në Mitrovicë të Veriut.

Policia ka arritur të identifikojë njërin prej të dyshuarve.

Ndërkaq pas matjes së alkool-testit, ka rezultuar se të dyshuarit ishin nën ndikim e alkoolit.

“Viktima mashkull kosovar, ka raportua se është sulmuar fizikisht nga dy meshkuj kosovarë, njeri është identifikuar dhe është shoqëruar në stacionin policor. Pas matjes së alkool-testit, të dyshuarit rezultojnë se janë nën ndikim të alkoolit”, thuhet në raportin e policisë.

Me urdhër te prokurorit të dyshuarit janë liruar. Rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat