Prizrenasit si mjafton që dhunon fizikisht dhe psiqikisht familjen, ua demolon edhe veturën

Kronikë e zezë

Prizrenasit si mjafton që dhunon fizikisht dhe psiqikisht familjen, ua demolon edhe veturën

Më: 14 prill 2024 Në ora: 09:39
Foto ilustrim

Është arrestuar një burrë në Prizren, i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj familjes së tij.

Ai dyshohet po ashtu se demoloi makinën e familjes.

“Është arrestuar i dyshuari kosovar nën dyshimin se i njëjti ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj familjarëve të tij, dhe po ashtu ka dëmtuar e demoluar edhe makinën e familjes”, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat