Zhduket një person në Gjilan

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Gjilan

Më: 15 prill 2024 Në ora: 08:54
Foto ilustrim

Një person ka raportuar në Polici se një grua ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti po hetohet.

“PERSON I ZHDUKUR- Gjilan / 14.04.2024 – 07:47. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femer kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Rasti në procedure hetimore.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat