Një grua raportohet e zhdukur në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Një grua raportohet e zhdukur në Fushë Kosovë

Më: 16 prill 2024 Në ora: 09:00
Foto ilustrim

Një grua është raportuar e zhdukur në Fushë Kosovë.

Rastin në polici e ka lajmëruar një burrë.

Ai ka thënë se viktima është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti është nën hetime.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat