Katër burra rrihen mes vete në Ferizaj, arrestohen

Kronikë e zezë

Katër burra rrihen mes vete në Ferizaj, arrestohen

Më: 16 prill 2024 Në ora: 09:11
Foto ilustrim

Katër burra janë përleshur fizikisht mes vete pas një mosmarrëveshje.

Policia bën të ditur se të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit katër të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Ferizaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat