Podujevë, të shtëna me armë në drejtim të një lokali

Kronikë e zezë

Podujevë, të shtëna me armë në drejtim të një lokali

Më: 21 prill 2024 Në ora: 09:44
Foto ilustrim

Një burrë ka raportuar në Policinë e Kosovës se disa persona nga dy vetura kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të lokalit të tyre në Podujevë.

Sipas tij, “njëri prej të dyshuarve dy muaj me herët i ka dërguar një mesazh duke i kërkuar një shumë parash.”

Raportit 24 orësh i PK-së konfirmon se “në vendin e ngjarjes është gjete një gëzhojë ndërsa të dyshuarit janë intervistuar”.

Njoftimi i plotë:

Podujevë / 19.04.2024-21:50. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se disa person-a nga dy vetura, kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të lokalit të tyre . I njëjti deklaron se njëri prej të dyshuarve dy muaj me herët i ka dërguar një mesazh duke i kërkuar një shumë parash. Në vendin e ngjarjes është gjete një gëzhojë ndërsa të dyshuarit janë intervistuar –kontrolluar dhe nuk është gjetur asgjë e dyshuar. Me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt hetimore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat